Navigation

Pangaltı Aktif Pasif Travesti Hatıra

istanbul escort

Model Detayları

  • Kayıt Tarih: 16 Kasım 2019 21:01
  • Bitiş Tarihi: This ad has expired

Model Açıklaması

Sizlerin her zaman aramak istediniz bir seksin profesörünkine sizlere sunmak isterim. Ben Hatıra Pangaltı Aktif Pasif Travesti olmaktan büyük keyif alıyorum.

Hem aktif hemde pasif olmaktan da keyif alıyorum sizlerin hiç bir yerlerde paylaşmaktan cekindiği fantezileri benimle beraber olarak yaşamak istersiniz.

Beni Aramanız yeterli olacaktır benim hiç bir sınırım yok bir travesti de ne sınır var diyorsunuz ama yoluyor.

Pangaltı Aktif Pasif Travesti Hatıra

Sizler zevk almak için çok uzakları seçmeniz gerekmez bundan sonra sizlerin istedikleri yere hemen gelebilirim. Görüşmelerimi kendi evimde de yapmaktayım yakışıklı beyefendiler sizlerin yahatlıgı benim için çok önemli.

Ne kadar sizler hayat olursanız bir O kadarda verişiniz güzel olur seksi daha güzel yaşamak varken kasılmanın anlamı yoktur. Pangaltı Aktif Pasif Travesti özel evinin içinde seks dükkanı var desem daha iyi olur tamda sizlerin sevdikleri oncaklar var.

Benim sabit müşterim var ki ankaradan geliyor benim için beni kendisi davet etti gitmek istemedim benim için sorun yok geldim zaman benimle bütün gün olmanı istiyorum diyerek geliyor.

Kendimi sizlere tanıtmak istedim bu arada benim yaşım 21 yaşındayım 1/77 boyundayım 60 kilodayım kendime iyi bakıyorum. Temizlik hastası diyeceksiniz gördünüzde bu konuda sizleri de uyarmak isterim.

Bu işi yapıyorum ama kondom şartım kesinlikle vardır bunda kesin ve kesin kondom şart. Sizlerden tek isteğim budur sevgili beyefendiler kendiinize çok iyi bakın Pangaltı Aktif Pasif Travesti Hatıra.

Listing ID: 4445dd0332631f3e

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

4