Navigation

Vazgeçilmeyecek Bir TAKSİM AKTİF PASİF GAY

istanbul escort

Model Detayları

  • Kayıt Tarih: 14 Haziran 2019 01:58
  • Bitiş Tarihi: This ad has expired

Model Açıklaması

Kızlar eski enişteniz ile aramıza bir face soğukluğu girmişti. Birbirimizi engellemiştik. Çünkü TAKSİM AKTİF PASİF GAY kızlarım eniştecilik yaptıkları için enişteni, Bu gay yaşam bana uygun değil deyip gitmişti. Geçen gün engelleri kaldırdık.

Sonra eniştenizin face’ne baktım ve hangi kızlarımın ne halt yediklerini öğrendim. En sevdiğim laçolar dan biri hakkında enişteci Laçonya Çekiç konuşmuş. Laçom boş durur mu, Hemen faceden cevabını verdi. Bugün arkamızdan konuşanların, dün arkasında biz vardık.

Vazgeçilmeyecek Bir TAKSİM AKTİF PASİF GAY

Herhalde, dedim. Vazgeçilmeyecek bir adam değilim. Ama gidenlerin hepsi bir gün dönmek istediler. Sanırım bu paylaşımı da Demhat kızım için yaptı. Malum durmadan “dönme” ile ilgili paylaşımlarda o bulunuyordu.

Nokta koyduysan bir kere çevirme yeceksin onu virgüle. Ne soru kalmalı, ne de tek bir soru işareti geriye. Sanırım bu paylaşımı da eniştenizin Yıldoz Dar ile ilgili paylaşımı. Malum bir editör o var kızların arasında… Kim bilir neler yaptı 140 cm boyu ile eniştesine…

Bu üç kızımsıya da kızdım. Kızlarım dünyada tek 22 cm enişteniz mi kaldı? Eski meski ama sonuçta o benim kocamdı. Uzak durun enişteniz den.

Neyse sonuçta ben bir köşe yazarıyım, okurlarıma vermek de benim işimin bir parçası selamlar lgbt sitesindeki gay hamam yazınızı beğenerek okudum.

Engin bilgi birikiminiz ve tecrübenizden yaralanmak isterim. Cumartesi günü gay hamamına gitmeyi düşünüyorum ve daha önce hiç gay hamama gitmedim. Aktifim pasif eğilimim yok, kendimi belli etmem için pasiflerin ilgisini çekmek veya pasifleri tanımak anlamak için önerilerin nelerdir.

Alakasız bi yerde aktiflerle pasiflerin peştemal şekli bile değişiktir diye bişey duydum ama detay bulamadım. Deneyim sahibi, istekli ve bir o kadar da seksi kadınınız olarak şehrinizde bulunmak, buradaki anların tadını çıkartmak beni mutlu ediyor.

Böylesi bir istek ile birlikte farklılık gayesiyle beraber en özel dakikaları da sizinle birlikte gerçekleştirmeyi istediğimi de bilmelisiniz.

Güzel Anlara TAKSİM AKTİF PASİF GAY

Sıradanlıktan daha da farklı ve bir o kadar da manalı şekildeki TAKSİM AKTİF PASİF GAY görüşmelerinin keyif vereceği birlikteliklerin en güzel anlara ulaşması ile birlikte farklı seviyedeki anların gerçekleştirilmesine de olanak sağlaması bu konuda uygundur.

Böylesi bir görüşmeleri de hatununuz olarak sizlere yaşatacağım, buradaki anların da tadını ikimiz birlikte burada çıkartabileceğiz. 

Listing ID: 6685d02d0d9d66e8

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

4